Jak DZIAŁAMY?

Tak

„Ci ludzie zarażają optymizmem”.

„Opłacało się przyjechać nawet z Krakowa”.

„Efekty pracy, które przewyższają wszelkie oczekiwania”.

To słowa naszych klientów – przedsiębiorców, freelancerów, prawników, a nawet muzyków, którzy zaufali nam, powierzając wykonanie zdjęć wizerunkowych.

Co jest kluczem do zadowolenia naszych klientów ze zdjęć, które z chęcią prezentują światu?

4ZASADY DZIAŁANIA

ParaWizualnych:

4ZASADY DZIAŁANIA

ParaWizualnych:

1. Przygotowaniedo sesji

Przed terminem sesji wizerunkowej zawsze proponujemy spotkanie online na 30-minutową rozmowę, aby poznać Ciebie, Twoją markę i Twoje oczekiwania.Na tej podstawie stworzymy dedykowaną Tobie mapę inspiracji, abyś już wcześniej mogła sobie wyobrazić jak będą wyglądać Twoje zdjęcia i nastawić się pozytywnie.

Rozmowa face to face pozwoli nam się lepiej poznać, zarazić Ciebie pozytywną energię oraz rozładować stres i niepewność. 

2. Przygotowanie klienta

„Co włożyć na sesję?” – to pytanie pojawia się za każdym razem. Z naszym e-bookiem nie będziesz mieć wątpliwości. Dowiesz się, jak przygotować garderobę w stylu business casual czy smart casual. Jakie buty dobrać? I czy czarny T-shirt to na pewno dobry pomysł? Pobierz nasz e-book (poniżej), dobrze się wyśpij, a całą resztę zostaw nam! W czasie sesji Krystian wykorzysta całe swoje doświadczenie i kreatywność, by zrobić Ci świetne zdjęcia, Kaja zadba o piękny makijaż, a Ania dopilnuje, by każdy włos był na swoim miejscu.

3. Dobra atmosfera

Łatwo powiedzieć, prawda? Naszą supermocą jest to, że wiemy, jak sprawić, że poczujesz się swobodnie i przestaniesz stresować się obiektywem. Tempo sesji jest intensywne, ale nie brakuje też przestrzeni na wspólną kawę i rozmowy. Na bieżąco będziemy Ci pokazywać poszczególne ujęcia – masz realny wpływ na przebieg sesji.

4. Nasze kompetencje

Mimo luźnej atmosfery każdą sesję traktujemy serio. Krystian to doświadczony fotograf, który doskonale operuje oświetleniem, sprzętem i swoją kreatywnością. A przed każdą sesją poza studiem wybiera się na wizję lokalną, by ocenić warunki panujące w danym miejscu. Ważne jest, by miejsce sesji pasowało do identyfikacji wizualnej Twojej marki czy kolorystyki strony internetowej. Często sami podpowiadamy naszym klientom najlepsze miejscówki. Efekty? Widać je na zdjęciach.

To jak? Widzimy się  na sesji?

To jak? Widzimy się  na sesji?

PRZYGOTUJ SIĘ DO SESJI

Pobierz e-book

Pobierz jeden ze specjalnie przygotowanych przez nas e-booków i bez stresu przygotuj się do sesji. Nie zapomnij, by dobrze się wyspać, a my zajmiemy się całą resztą.

Poznaj opinie naszych klientów

5/5