Kobieca sesja wizerunkowa: Więcej zdjęć – jeszcze więcej korzyści!

W dzisiejszym świecie, wizerunek online dla marek osobistych i firm jest kluczowy. Dzięki wizerunkowi,  przestajesz być no name, zaczynasz się wyróżniać na tle podobnych firm, a co najważniejsze trwale zapadasz w pamięć potencjalnych klientów. Dlatego coraz więcej kobiet planujących promować swoją firmę w sieci decyduje się na sesje biznesowe. Robią to nie tylko po to, aby umiejętnie uchwycić swój indywidualny styl i charakter, lecz przede wszystkim po to, by trwale z tego korzystać. Publikując zdjęcia w internecie, budują tym samym rozpoznawalność marki lub firmy.

Ilość Zdjęć – Kluczowy Element Sesji Biznesowych

Dzisiaj chcemy rzucić fokus na temat dotyczący ilości zdjęć. Czy faktycznie ilość zdjęć jaką otrzymujesz od fotografa biznesowego ma znaczenie? Okazuje się, że tak! Nasza oferta przez te kilka lat ciągle ewoluowała. Zmieniała się nie tylko cena, ale też ilośc zdjęć. Obecnie nasze klientki otrzymują ich znacznie więcej niż na początku. Dlaczego? Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszymi spostrzeżeniami. Zapraszamy do lektury.

Rozmowa z Klientem Kluczem Do Sukcesu

Przed rozpoczęciem sesji wizerunkowej, zawsze zadajemy kilka kluczowych pytań. Naszym celem jest zrozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań. Ważne też jest dla nas poznanie Twojej marki, jej charakteru, wyróżników a nawet grupę docelową. Po takim wywiadzie otrzymujemy bardzo wyraźny obraz Twojej działalności, który następnie przenosimy na mapę inspiracji. 

Kiedy klientka zgłasza się na sesję, standardowo podaje zapotrzebowanie na 5 do 8 zdjęć. Jednakże po rozmowie okazuje się, że taka liczba jest dość symboliczna. Wiele klientek zaznacza, że zdjęcia mają posłużyć nie tylko do wzbogacenia strony internetowej ale również do regularnej publikacji w mediach społecznościowych, do kampanii sponsorowanych promujących usługi lub produkty, a także do artykułów blogowych.

 

Doświadczenie pokazuje nam coraz wyraźniej, że warto przekazywać więcej zdjęć z sesji.

Ewolucja Oferty: Od 5 do 23 Zdjęć - Pełne Spektrum Wyrażenia!

Dostosowując ofertę zależało nam, by podczas tworzenia kontentu zwyczajnie nie brakowało Ci zdjęć. Korzystając z nich, nie odczujesz niedosytu ani nie będziesz mieć poczucia, że wyrzuciłaś pieniądze w błoto bo po pół roku te kilka ujęć po prostu Ci się już znudziło.

 

Zamiast 5 zdjęć będzie ich aż 20!

Dlaczego tyle?

 

Przykład ostatniej sesji pokazał nam wyraźnie, że klientka, która zadeklarowała wcześniej mniejsze zapotrzebowanie, ostatecznie wybrała aż 23 zdjęcia z całej sesji wizerunkowej. To już kolejna taka sytuacja, która przekonała nas do skorygowania ilości przekazywanych zdjęć.

Razem Analizujemy - Ty Wybierasz

Oczywiście wybór zdjęć nigdy nie należał i nadal nie należy do nas! Podczas sesji zdjęciowej, na bieżąco oglądasz efekty i masz wpływ na to w jakim kierunku zmierzamy. Po każdej serii wybierasz ujęcia, które Ci się spodobały, a na sam koniec robisz wielką selekcję, zostawiając nie tylko te najładniejsze ale i takie, które sprawdzą się w kontekście ich użytkowania. Nie martw się, nie zostawimy Cię z tym samej. Towarzyszymy i doradzamy niczego nie narzucając:)

 

Pewnie zastanawiasz się czy przy większej ilości zdjęć, nie będą one nudne i monotonne? Zdecydowanie nie!

 

Po przeprowadzeniu z Tobą wywiadu, zapoznaniu się Twoją marką/ firmą, usługą, grupą docelową a także planem na kontent i promocję, nie ma możliwości, by zdjęcia były nudne. Nie tylko będą różnić się mimiką, stylizacją czy pozą, ale co najważniejsze przekazem. Będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Pamiętaj, inne zdjęcie użyjesz do zakładki o mnie na stronie internetowej, a jeszcze inne do promocji e-booka czy na okładkę rolki lub podcastu.

 

Jak sama widzisz warto mieć w zapasie więcej zdjęć.

Bez Ryzyka: Gwarancja Satysfakcji

A co jeśli nie spodoba Ci się żadne zdjęcie z sesji wizerunkowej?

 

Tak się jeszcze NIE zdarzyło. Fakt, że zwiększyliśmy ilość zdjęć jaką otrzymujesz na podstawie zachowań naszych klientek, świadczy o tym, że ryzyko praktycznie nie istnieje.

 

Ale nawet jeśli podczas sesji uznasz, że zdjęcia nie spełniają Twoich oczekiwań będziesz mogła swobodnie zrezygnować. Zakończymy sesję, a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów.:)

To co, widzimy się na sesji? 🙂